logo

English


Zadzwoń 604866688

Lokalizacja:

Piaseczno + online

Parking dla klientów.

Zasady współpracy i płatność (kliknij tutaj)

Nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Wszystkie poziomy nauczania. On-line i stacjonarnie.

Twoje dziecko na trudności w szkole, lub przygotowuje się do egzaminu? Marzysz o zmianie pracy? Jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz sprawniej się komunikować? Zadzwoń teraz 604866688 i spotkajmy się na pierwszej lekcji w Piasecznie, lub on-line!

Opłata miesięczna (zajęcia indywidualne, bez dojazdu):

 • S

 • PLN16000
  4 x 30 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 40pln/ 30min
 • M

 • PLN22000
  4 x 45 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 55pln/ 45min
 • L

 • PLN32000
  4 x 60 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 80 PLN/ 60min
 • XL

 • PLN44000
  4 x 90 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 110 PLN/90min
 • DUET

 • PLN40000
  4 x 60 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 50 PLN x 2/60min
 • NATIVE

 • PLN44000
  4 x 60 minut
 • 1 x w tygodniu
 • 110 PLN/60min

Angielski w Twojej firmie (z dojazdem):

 • L

 • PLN44000
  4 x 60 minut
 • do 5 km
 • XL

 • PLN56000
  4 x 90 minut
 • do 5 km
 • XXL

 • PLN72000
  4 x 120 minut
 • do 5 km

Zasady współpracy:

1. Uczeń deklaruje czas trwania współpracy (np. pełny kurs 10-cio miesięczny: wrzesień-czerwiec), oraz ilość zajęć w miesiącu. Obowiązuje nas umowa ustna, lub pisemna.
2. Uczeń bookuje STAŁY dzień i NIEZMIENNĄ godzinę lekcji. Przekładanie godziny lub/i dnia zajęć częściej niż raz w miesiącu może skutkować rozwiązaniem współpracy, lub zwiększeniem opłat o 10% (lekcje nieregularne).
3. Uczeń opłaca zadeklarowane zajęcia Z GÓRY. Opłata może być uiszczana w ratach płatnych najpóźniej do 10-go dnia każdego miesiąca (przedpłata). W przypadku wpłat na konto poniżej 500 zł doliczana jest prowizja w wysokości 15 zł.
5. W celu zapewnienia efektywności prowadzonych zajęć klient zobowiązuje się do poinformowania lektora najpóźniej na 24 godziny przed planowanymi zajęciami, o zamiarze ich odwołania. Klient zobowiązany jest do poinformowania o planowanej nieobecności na zajęciach TYLKO drogą telefoniczną wysyłając smsW treści wiadomości powinno być wyraźnie stwierdzenie, że zajęcia są "odwoływane" oraz powinna być podana DATA odwoływanych zajęć. Przykładowa wiadomości powinna brzmieć: "Odwołuję zajęcia w dniu 11 grudnia (środa)". Wysyłanie wiadomości na komunikatorach skype, whats app, google meet, messenger, wyslanie mail`a, lub odwołanie lekcji osobiście NIE jest uznawane za prawomocne. Odwołanie lekcji uznaje się za skuteczne jeżeli słuchacz uzyskał potwierdzenie otrzymania informacji przez lektora (sms`a zwrotnego, że wiadomość dotarła).
6. Zajęcia przełożone są odrabiane tak szybko jak będzie to możliwe (koniecznie w danym miesiącu).
7. Uczeń odwołuje zajęcia maksymalnie raz w miesiącu (w przypadku choroby proszę o kontakt).
8. Zajęcia odwołane w terminie krótszym niż 24 godziny (nieterminowo) są uznane za odbyte i zostanie pobrana za nie pełna odpłatność.

Kilka słów o mnie

Hi! Nazywam się Agnieszka (Agnes) i zapraszam na inspirujące spotkania z angielskim. Mam elastyczny grafik, dostosuję się do Twoich możliwości. Jestem cierpliwa i umiem "oswoić z językiem". Głównie uczę dorosłych (poziomy A1 do B2) - dysponuję bogatym zbiorem podręczników do gramatyki, repetytoriów leksykalnych, business English (vocabulary/gramatyka), a ponieważ chcę byście otaczali się językiem przekazuję Wam nagrania mp3/audio do słuchania w samochodzie. Razem tłumaczymy Twoje ulubione piosenki, gramy w scrabble, dyskutujemy na temat artykułów z The Economist etc. Uczymy się przez konwersacje, pomagam w przygotowaniu się do interview, omawiamy słownictwo związane z daną profesją (np. finanse i księgowość), przygotowuję do wyjazdów za granicę i wiele innych.

Ponadto uczę także dzieci, młodzież licealną, przygotowuję do egzaminów: matura, egzamin gimnazjalny, egzamin VI-klasisty, wspieram studentów na studiach w ich zmaganiach z językiem. Pomagam także w przygotowaniu się do egzaminów językowych: KET, PET, FCE, BEC, IELTS, CAE. Dysponuję niezbędnymi pomocami dydaktycznymi, tablicą, audio i video oraz 4 miejscami parkingowymi. Adres: ul. Mleczarska, Piaseczno. Jak tutaj trafić? Na wysokości Fashion House i Decathlonu na ul. Puławskiej w Piasecznie wystarczy skręcić w stronę stacji paliw Lukoil. Mam za sobą studia licencjackie i 7 lat pobytu w UK (Edinburgh); posiadam certyfikat CAE.

Co mnie wyróżnia od innych szkół? Tworzę wiele autorskich materiałów, gdzie możesz spotkać się z żywym językiem. Mam przebogatą biblioteczkę obejmująca ponad 200 pozycji książkowych, w tym najlepsze wydawnictwa Cambridge, Oxford, Pearson, MacMillan oraz wiele materiałów dydaktycznych dla dzieci zakupionych w UK. Na facebooku czeka na Ciebie codzienna porcja inspiracji: https://www.facebook.com/angielskiPiasecznoWarszawa oraz https://www.facebook.com/groups/874916289697302 (grupa tylko dla uczniów). Oraz co najważniejsze: na lekcjach daję Ci dojść do głosu- to nie ja mam mówić po angielsku, tylko Ty:)

Agnes Kliczka

Angielski

Agnes Kliczka

Kinga Grobel

Angielski

Kinga Grobel

Gosia Ławicka

Angielski

Gosia Ławicka

Marta Racis

Rosyjski

Marta Racis

Sakib Hameed

Angielski

Sakib Hameed

0

uczniów tygodniowo

Cennik

Opłaty za miesięczny pakiet indywidualnych zajęć stacjonarnych:
220 zł = 55 zł x 4 [cena za 4 lekcje 45-minutowych, częstotliwość: 1 x tyg.]
440 zł = 55 zł x 8 [cena za 8 lekcji 45-minutowych, częstotliwość: 2 x tyg.]

300 zł = 75 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe, częstotliwość: 1 x tyg.]
600 zł = 75 zł x 8 [cena za 8 lekcji 60-minutowe, częstotliwość: 2 x tyg.]

440 zł = 110 zł x 4 [cena za 4 lekcje 90-minutowe, częstotliwość: 1 x tyg.]
880 zł = 110 zł x 8 [cena za 8 lekcji 90-minutowych, częstotliwość: 2 x tyg.]

Opłaty za miesięczny pakiet grupowych zajęć stacjonarnych:
400 zł = 100 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe w grupie 2 osobowej, częstotliwość: 1 x tyg.]
600 zł = 150 zł x 4 [cena za 4 lekcje 90-minutowe w grupie 2 osobowej, częstotliwość: 1 x tyg.]

Opłaty za miesięczny pakiet indywidualnych z dojazdem do klienta:
440 zł= 110 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe, częstotliwość: 1 x tyg.]
560 zł = 140 zł x 4 [cena za 4 lekcje 90-minutowe, częstotliwość: 1 x tyg.]
720 zł = 180 zł x 4 [cena za 4 lekcje 120-minutowe, częstotliwość: 1 x tyg.]

Opłaty za miesięczny pakiet zajęć grupowych z dojazdem do klienta:
480 zł = 120 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe w grupie 2 osobowej, częstotliwość: 1 x tyg.; 55 zł za osobę]
560 zł = 140 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe w grupie 3 osobowej, częstotliwość: 1 x tyg.; 40 zł za osobę]
640 zł = 160 zł x 4 [cena za 4 lekcje 60-minutowe w grupie 4 osobowej, częstotliwość: 1 x tyg.; 32,50 zł za osobę]

Wystawiam faktury.

Podany wyżej cennik dotyczy kursów ogólnych. Kursy specjalistyczne, branżowe, business English i tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Regulamin odbywania zajęć z języka angielskiego

1. Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do kursu słuchacz ma prawo uczestniczyć w jednorazowej lekcji próbnej, która opłacana jest przed zajęciami zgodnie z cennikiem.
2. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w dniach i godzinach indywidualnie ustalonych z klientem.
3. Na życzenie klienta możliwe jest odbywanie zajęć z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość np. Skype
4. Klient zobowiązuje się do ustalenia z lektorem harmonogramu zajęć na najbliższy miesiąc kalendarzowy (ilość spotkań, czas trwania) , z tym że:
- w przypadku nowego ucznia - na pierwszych zajęciach;
- w przypadku uczniów już uczęszczających na kurs - najpóźniej na ostatnich zajęciach w danym miesiącu kalendarzowym.
5. W razie zadeklarowania ilości zajęć w danym miesiącu, klient zobowiązuje się uiścić opłatę za zadeklarowane zajęcia.
5.1. Opłata powinna być uiszczona w terminie do 10 dnia miesiąca, na który klient zadeklarował chęć uczestnictwa w zajęciach (tzw. "płatność z góry").
5.2. W razie nie uiszczenia opłaty do dnia 10 danego miesiąca, zajęcia po tej dacie nie odbędą się.
5.3 W sytuacji opisanej w punkcie 5.2. lektor zastrzega sobie prawo prowadzenia zajęć w tym terminie z innym klientem.
6. W razie niezrealizowania zajęć w ustalonym terminie z winy lektora zobowiązuje się on do odrobienia tych zajęć w najbliższym możliwym terminie, uwzględniając preferencje godzinowe klienta, chyba że w tym czasie będą się odbywały inne zajęcia.
6.1. Jeżeli w przypadku opisanym w punkcie 6 nie uda się ustalić wspólnie z klientem dogodnego terminu do odrobienia zajęć, lektor zobowiązuje się zwrócić klientowi opłatę za zajęcia, które nie odbyły się z winy lektora.
7. W celu zapewnienia efektywności prowadzonych zajęć klient zobowiązuje się do poinformowania lektora najpóźniej na 24 godziny przed planowanymi zajęciami, o zamiarze ich odwołania. Klient zobowiązany jest do poinformowania o planowanej nieobecności na zajęciach na piśmie: wysyłając sms`a. Odwołanie lekcji uznaje się za skuteczne jeżeli słuchacz uzyskał potwierdzenie otrzymania tej informacji przez lektora.
7.1. W przypadku odwołania zajęć w sytuacji opisanej w punkcie 7, zajęcia zostaną odrobione w uzgodnionym przez lektora i klienta terminie.
7.2. W razie niepoinformowania przez klienta o zamiarze odwołania zajęć w ciągu 24 godzin przed ich planowym odbyciem, zajęcia traktowane są jako zrealizowane, a klientowi nie przysługuje prawo odrobienia zajęć ani zwrot zapłaconej kwoty.
8. Jeżeli ilość odwołań przekroczy 50% zadeklarowanych zajęć w miesiącu przez trzy kolejne miesiące, lektor zastrzega sobie prawo do rozwiązania współpracy z klientem.
9. Podczas kursów wykorzystywane są podręczniki, które kursant nabywa we własnym zakresie.
10. Klient może zrezygnować z zajęć w każdym miesiącu z zastrzeżeniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Lokalizacja

Zapraszam osoby zamieszkujące Piaseczno, Nową Iwiczną, Starą Iwiczną, Mysiadło, Zalesie, Józefosław, Julianów, Konstancin-Jeziorną, Pruszków, Górę Kalwarię, Głosków, Chylice, Warszawę Ursynów i Wilanów oraz okolice:)

Oferta:

ON-LINE
DLA FIRM
BUSINESS
DOROŚLI
DZIECI
EGZAMINY

FAQ czyli frequently asked questions

Co warto przemyśleć przed pierwszym kontaktem?

Przed pierwszą lekcją proszę o wypełnienie krótkiego kwestionariusza poniżej lub dostępnego pod tym linkiem:

 • Czy chcesz się uczyć online czy stacjonarnie?
 • Jaki jest Twój poziom? Czy wypełniałeś ostatnio test poziomujący?
 • Czy uczyłeś się angielskiego już wcześniej? Gdzie? Jak dawno temu? W jakim trybie: indywidualnie/w grupach? Z jakim rezultatem?
 • Jakie posiadasz w domu książki do angielskiego?
 • Czy są jakieś obszary w których czujesz się mocny/słaby?
 • Jak wygląda Twoja ekspozycja na język: czy czytasz/słuchasz/oglądasz po angielsku?
 • Jakie masz cele związane z nauką: czy potrzebujesz angielskiego do pracy, na egzamin, do szkoły, czy dla siebie?
 • Ile miesięcy planujesz się uczyć?
 • Ile zajęć w tygodniu (i jak długich) deklarujesz?
 • Czy akceptujesz, że za lekcje płaci się z góry a za lekcje odwołane nieterminowo jest pobierana pełna odpłatność? Uczeń ma prawo odwołać jedną lekcję w miesiącu.

Czy dojeżdza Pani do klienta?

Owszem, dojeżdżam by prowadzić zajęcia w firmach, a także i do klienta indywidualnego. Aczkolwiek sugeruję by lekcje były u mnie. Dlaczego?

Otóż starałam się stworzyć najlepsze warunki do pracy, koncentracji uwagi i skupienia. Do dyspozycji w moim lokalu mam wiele rzeczy, których Państwo w swoim domu nie posiadacie.

Zalety lekcji u mnie:

 • mam do naszej dyspozycji ogromną biblioteczkę obejmującą ponad 200 pozycji książkowych, z których mogę korzystać w trakcie lekcji, by pomagać w bieżących problemach.
 • biała tablica suchościeralna
 • cd player (Panasonic) oraz sprzęt grający wysokiej jakości (Modecom), gdyż nie wyobrażam sobie lekcji bez słuchania żywego języka
 • drukarka
 • xero/skaner - ulubiony przyjaciel tych Państwa, którzy wahają się czy zainwestować w książkę
 • siedzimy na wygodnych, ergonomicznych krzesłach (Herman Miller), przy dwóch dużych stołach z lampkami biurkowymi
 • oferuję herbatę, kawę, wodę, poczęstunek. Tak, tak, zdarzało mi się uczniów częstować zupą. Przecież głód to żaden wstyd:)
 • komputer PC z dużym monitorem NEC (dzieci)
 • zestaw kredek, gumek, nożyczek, kolorowych papierów (dzieci)
 • około 50-60 metrów wolnej przestrzeni na zabawy (dzieci)
 • wifi
 • stoły są usytuowane przy oknach co oznacza, że uczymy się przy świetle dziennym.
 • posesja ma duży parking oraz rewelacyjny dojazd (700 metrów od ul. Puławskiej, 2 minuty drogi)
 • dla rodziców jest to idealna możliwość zrobienia na spokojnie zakupów w pobliskich supermarketach. Często żartuję, że przed moim biurem jest "kids drop-off point".

Wady lekcji u mnie:

 • trzeba tu dojechać:(

Czy uczenie w domu klienta ma wady?

Owszem, uważam z doświadczenia, że uczenie w domu klienta ma kilka wad i mogę je podsumować jako: "mniej wydajne i mniej wygodne".

Wady:

 • zwykle pomieszczenia w jakich odbywa się nauka są nieprzystosowane do tej funkcji. Siedzimy kątem na niewygodnych krzesłach, zwykle przy jednym małym stoliku, bokiem do siebie, bez możliwości swobodnego rozłożenia materiałów.
 • brak dostępu do dodatkowych pomocy naukowych. Przykładowo: potrzebuję wyjaśnić zagadnienie gramatyczne, a nie mam dostępu mo mojej ogromnej biblioteczki obejmującej ponad 200 pozycji książkowych, z których mogę korzystać w trakcie lekcji, by pomagać w bieżących problemach.
 • brak  tablicy suchościeralnej na jakiej mogę ilustrować zagadnienia
 • brak sprzętu grającego, a nie wyobrażam sobie lekcji bez słuchania żywego języka
 • brak drukarki, xero
 • wyższa cena kompensująca konieczność dojazdu, problemy z parkingiem/ korki

Zalety:

 • kontakt fizyczny

Online czy face to face?

Byłam sceptyczna do nauczania on-line, ale od marca 2020 wielu moich klientów, którzy dojeżdżali do mnie, zdecydowali się pozostać przy on-line. Dlaczego?

Zalety:

 • oszczędność czasu, energii, pieniędzy=benzyny
 • odpada problem z korkami
 • zajęcia są zawsze na czas
 • siedzisz w piżamie (żart!) w swoim pokoju, pełen komfort
 • jako, że ja jako lektor jestem w swoim biurze to mam nieograniczony dostępu do dodatkowych pomocy naukowych i do mojej ogromnej biblioteczki obejmującej ponad 200 pozycji książkowych. Jeśli potrzebuję wyjaśnić zagadnienie gramatyczne/słownictwo skanuję daną stronę, wysyłam i od razu możemy pochylić się nad tym zagadnieniem

Owszem, uważam, że ma kilka wad. Z doświadczenia wiem, że oto i one.

Wady:

 • zdarzające się problemy z łączem po stronie ucznia
 • dla własnej wygody dobrze mieć w domu drukarkę (co oznacza dodatkowy koszt), lub dostęp do drukarki (może szef zgodzi się wydrukować kilka stron z biurowej drukarki?)
 • brak  tablicy suchościeralnej na jakiej mogę ilustrować zagadnienia
 • brak kontaktu fizycznego. Niestety musimy ograniczyć się do wizji i fonii jedynie.

Jaką formę nauki Pani poleca?

W kolejności:

 1. Zajęcia u mnie (u lektora)
 2. On-line
 3. Z dojazdem do klienta

Jak przebiegają lekcje on-line?

 1. Ustalamy poprzez który komunikator będą odbywać się lekcje. Preferuję Whats App. Możemy też użyć skype, zoom'a, messenger'a, signal'a lub face time'a.
 2. Jeśli wybieramy Whats App -> Podaję mój numer UK na lekcje on-line przez Whats App. Jesli nie maja Panstwo Whats App, jest to darmowa aplikacja, instalacja trwa 30 sekund. Numer: 00447594332149 (Kierunkowy +44 Wielka Brytania)
 3. Jeśli wybieramy Skype -> podaję mój login, proszę o dodanie mnie do znajomych.
 4. Jeśli wybieramy messenger -> podaję mój profil, proszę o dodanie mnie do znajomych.
 5. Proszę wyposażyć się (o ile to możliwe) w słuchawki.

Referencje


Nowy nabór dla dzieci i młodzieży 2020/2021! Lekcje stacjonarnie, lub on-line!

Zapraszam dzieci chodzące do szkół:

 • w Nowej Iwicznej (ul. Zimowa 8A), czas dojścia do mnie (na piechotę) to 10 minut, rowerem: 3 minuty. Odległość: 800 m.
 • im. Polskich olimpijczyków (ul. Kwiatowa, Mysiadło) -  odległość 1.9 km
 • im. Ferdynanda Magellana (Rubinowa 8, Piaseczno) - odległość 2 km
 • Szkoła Odkrywców (ul. Ogrodowa 14, Józefosław) - odległość 2.9 km
 • Gaudeamus (ul. Ogrodowa 20 B Józefosław/Piaseczno) - 3.2 km
 • im. Janusza Korczaka w Józefosławiu (ul. Kameralna 11, Józefosław) - 5 km