logo

Zgloszenie

Zgłoszenie – kurs języka angielskiego:

Po zaznaczeniu wszystkich opcji, klikamy  „Wyślij”, znajdujący się na dole strony. Jeśli pola zostały wypełnione prawidłowo powinien pojawić się komunikat: „Twoja wiadomość została wysłana”.

* przy pytaniu oznacza pole obowiązkowe

1. Imię i nazwisko *

2. Adres e-mail *

3. Numer telefonu *

4. Czas lekcji * Proszę zaznaczyć tak wiele opcji jak to możliwe. Im więcej opcji zostanie zaznaczonych tym łatwiej dobierzemy odpowiedni termin.
Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

5. Czy w przypadku nieobecności lektora zgadzasz się na odbycie lekcji na "zastępstwo" w trybie online?

6. Wybór lektora *

7. Miejsce i forma zajęć * Proszę zaznaczyć tak wiele opcji jak to możliwe.

8. Długość trwania lekcji (pakiet) *

9. Częstotliwość lekcji *

10. Opłaty. W przypadku wpłat na konto obowiązują wpłaty za 3 m-ce z góry. *

11. Dane do faktury (pole nie jest obowiązkowe):

12. W jakim jesteś wieku?

13. Jaki jest Twój poziom?

14. Forma zajęć:

15. Długość kursu:

16. Proszę odpowiedź na te pytania. Jakie masz cele związane z nauką: czy potrzebujesz angielskiego do pracy, na egzamin, do szkoły, czy dla siebie? Czy uczyłeś się angielskiego już wcześniej? Gdzie? Jak dawno temu? W jakim trybie: indywidualnie/w grupach? Z jakim rezultatem? Jakie posiadasz w domu książki do angielskiego? Czy są jakieś obszary w których czujesz się mocny/słaby? Jak wygląda Twoja ekspozycja na język: czy czytasz/słuchasz/oglądasz po angielsku?

17. Miejsce zamieszkania.*

18. Chcę kontynuować naukę w wakacje.*

19. Wyrażam zgodę na poniższe zasady współpracy:*
taknie

1. Uczeń deklaruje czas trwania współpracy (np. pełny kurs 10-cio miesięczny: wrzesień-czerwiec), oraz ilość zajęć w miesiącu. Obowiązuje nas umowa ustna, lub pisemna.
2. Uczeń bookuje STAŁY dzień i NIEZMIENNĄ godzinę lekcji. Przekładanie godziny lub/i dnia zajęć częściej niż raz w miesiącu może skutkować rozwiązaniem współpracy.
3. Uczeń opłaca zadeklarowane zajęcia Z GÓRY. Opłata może być uiszczana w ratach płatnych najpóźniej do 10-go dnia każdego miesiąca (przedpłata).
4. Uczeń opłaca pierwszą lekcję przelewem na konto przed zajęciami lub gotówką do rąk lektora.
5. Uczeń informuje o planowanej nieobecności na zajęciach wysyłając sms`a nie później, niż 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem zajęć.
6. Zajęcia przełożone są odrabiane tak szybko jak będzie to możliwe (koniecznie w danym miesiącu).
7. Uczeń odwołuje zajęcia maksymalnie raz w miesiącu (w przypadku choroby proszę o kontakt).
8. Zajęcia odwołane w terminie krótszym niż 24 godziny (nieterminowo) są uznane za odbyte i zostanie pobrana za nie pełna odpłatność.
UWAGA! Jeśli uczeń ma symptomy grypy, lub przeziębienia (katar, gorączka, kaszel, ogólne osłabienie) prosimy o NIE stawianie się na lekcjach stacjonarnych, lecz odbyciu ich w ramach wyjątku on-line. Nikt nie chce chorego lektora, wyłączonego z życia przez 2 tyg. z powodu jakiejś złośliwej bakterii/wirusa.

20. Zapoznałam się z regulaminem w pełnym jego brzmieniu, co do którego nie wnoszę zastrzeżeń.
taknie

 

W związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Face The Dream w systemach informatycznych moich danych osobowych oraz otrzymywania od Face The Dream informacji o kursach. Mam jednak prawo do ich modyfikacji oraz  późniejszego usunięcia tej zgody.