logo

Kobieca i zmysłowa sesja dla Ciebie…

FAQ

Kobieca i zmysłowa sesja dla Ciebie...

Oferuję wykonanie niebanalnych zdjęć, kobiecych i zmysłowych... Sesja będzie miała charakter sensualny: interesują mnie zdjęcia portretowe uwypuklające Twój charakter i naturalną kobiecość, a także zdjęcia podkreślające piękno Twoich kobiecych kształtów.

Czy jestem odpowiednia? Nie skreślaj się pochopnie myśląc „Eee, to nie dla mnie”. Nie szukamy osób idealnych, bo takich nie ma! Może masz bogatą ekspresję twarzy, genialną figurę, piękne oczy, niecodzienną fryzurę albo wyjątkowo długie włosy? A może dysponujesz ciekawą garderobą, która pomoże nam wypracować ciekawą stylizację? Twój wiek także nie gra roli, aczkolwiek jeśli nie jesteś pełnoletnia będzie potrzebna zgoda rodziców. A może masz dostęp do ciekawego miejsca: wnętrza restauracji, lub hotelu? Napisz śmiało – nic nie tracisz.

Szczegóły:

- Miejsce: Piaseczno pod Warszawą (studio jest 600 m tj. 8 min drogi pieszo od PKP Piaseczno)
- Data i godzina zdjęć: do ustalenia
- Czas trwania sesji: około 1h
- Zakres zdjęć: zbliżenie, półzbliżenie, plan średni, plan amerykański
- Cena:

 • 100 zł (płatność przed sesją): otrzymujesz 10 zdjęć wybranych przez fotografa, obowiązkowa zgoda na publikację wizerunku. Efekty sesji będą publikowanie na stronie na Facebooku, Instagramie itp.
 • TFP czyli barter: tylko w przypadku doświadczonych modelek. Otrzymujesz bezpłatnie 1 mistrzowskie zdjęcie, które będzie umieszczone w mediach społecznościowych. Sesja jest bezpłatna jeśli zostaniesz wybrana z osób zgłaszających się oraz zgodzisz się na publikację zdjęcia w mediach społecznościowych. Pozostałe najlepsze 10 zdjęć możesz zakupić za symboliczną kwotę 100 zł.
 • 200zł (sesja do 1h), lub 300 zł (sesja do 2h), brak Zgody na publikację zdjęć. Sesja przeznaczona wyłącznie do Twojego użytku. Otrzymujesz 10 najlepszych zdjęć, które samodzielnie wybierasz z grupy około 40-50 ujęć.

Kogo szukamy? Głównie poszukujemy kobiet, lecz rozważymy także propozycje chłopaków/mężczyzn i par.

Współpraca? Poszukuję wizażystek i fryzjerek do zbudowania team`u. Z tak wybraną grupą osób będę pracować podczas cotygodniowych kreatywnych sesji fotograficznych.

Publikacja: Zdjęcia z sesji zostaną opublikowane m.in. na Instagramie, Facebooku: Face The Dream Studio Fotograficzne

Zgłoszenie: Wysyłając zgłoszenie tutaj proszę podać linka do Pani portfolio, lub profilu na Instagramie, MaxModels lub Facebooku. Proszę upewnić się, że otrzymam zdjęcia, które pokazują Pani sylwetkę. Figurę dobrze widać na zdjęciach plażowych, lub w body/bieliźnie. Proszę również o zbliżenie twarzy, o ile to możliwe bez makijażu, lub w makijażu codziennym. Jeśli podaje Pani linka do facebooka proszę upewnić się, że Pani profil jest otwarty i że jeśli nie jesteśmy znajomymi to będę mogła obejrzeć fotki.

Ilość miejsc jest nieograniczona, gdyż ten projekt jest zaplanowany na co najmniej kilka najbliższych miesięcy. Pierwsze sesje planujemy na lato 2020!

Moje portfolio:
https://www.maxmodels.pl/fotograf-kliczka.html
https://www.facebook.com/FaceTheDream
https://www.facebook.com/FaceTheDreamPhotography
https://www.modelmayhem.com/adhoc

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rezerwuj swoje miejsce klikając w ten link
Zobacz moje portfolio na Maxmodels
Zapraszam na mojego Facebooka oraz Instagrama

Agnieszka Kliczka

Fotograf

Agnieszka Kliczka

Organizator

Często zadawane pytania:

1. Jaka jest cena sesji?

 • 100 zł (płatność  przed sesją): otrzymujesz 10 zdjęć wybranych przez fotografa, obowiązkowa zgoda na publikację wizerunku. Efekty sesji będą publikowanie na stronie na Facebooku, Instagramie itp.
 • TFP czyli barter: tylko w przypadku doświadczonych modelek. Otrzymujesz bezpłatnie 1 mistrzowskie zdjęcie, które będzie umieszczone w mediach społecznościowych. Sesja jest bezpłatna jeśli zostaniesz wybrana z osób zgłaszających się oraz zgodzisz się na publikację zdjęcia w mediach  społecznościowych. Pozostałe najlepsze 10 zdjęć możesz zakupić za symboliczną kwotę 100 zł.
 • 200zł (sesja do 1h), lub 300 zł (sesja do 2h), brak Zgody na publikację zdjęć. Sesja przeznaczona wyłącznie do Twojego użytku. Otrzymujesz 10 najlepszych zdjęć, które samodzielnie wybierasz z grupy około 40-50 ujęć.

2. W co się ubrać na sesję?

Najlepiej jeśli ubierze się Pani we własną skórę:) Im mniej mamy na sobie tym lepiej! Jeśli już planujemy ubiór - niech to będzie minimum. Proszę zaplanować stylizację by podkreślić swoją kobiecość - najlepiej z dekoltem. Proszę nie ubierać się w t-shirty, lub golfy, szyja powinna być odsłonięta.  Idealnie jeśli zabierze Pani ze sobą 2-3 propozycje ubrań w różnych stylizacjach (proszę dać się ponieść wyobraźni).  Jeśli ma Pani ciekawe akcesoria proszę koniecznie wziąć je ze sobą. Idealnie jeśli zrobi Pani "wietrzenie szafy" - wyjmie to co kupiła Pani kiedyś, ale nie było okazji by to założyć. Nie musisz brać butów na obcasie. Koniecznie proszę wziąć:

 • Twoją najsexowniejszą bieliznę białą (koniecznie!) i czarną
 • białą koszulę
 • drobne akcesoria, biżuterię
 • proszę wziąć podkład/fluid, puder sypki, oliwkę do ciała, szminkę oraz akcesoria do upinania włosów
 • bluzkę bez ramiączek

3. O czym pamiętać w dniu sesji?

1. Proszę aby w dniu sesji przyjść 5 minut przed czasem.
2. Proszę mieć ze sobą dowód osobisty.
3. Proszę pomalować paznokcie i zadbać o świeże, umyte i ułożone włosy.
4. Proszę przyjść w pełnym makijażu, mocniejszym niż zazwyczaj. 

4. Jak przebiega sesja (przewodnik krok po kroku)

Najpierw podpisujemy  Zgoda na Publikacje Wizerunku. Proszę pamiętać by zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby nieletnie powinny mieć zgodę rodziców. Następnie odbędzie się właściwa sesja fotograficzna- obiecuję, że będzie bardzo zabawnie. Następuje czas oczekiwania na zdjęcia. Na czas realizacji składa się: proces selekcji najlepszego zdjęcia (fotograf przegląda około 30-80 ujęć by wybrać to najlepsze), obróbka graficzna tj. korekta kolorystyczna, kadrowanie, zaawansowane korekty lokalne, retusz, opracowanie formy prezentacji zdjęcia (fotograf stara się o nowatorskie i artystyczne podanie zdjęcia), publikacja w internecie. Na koniec wysłana zostanie prośba o referencje. Podobało się? Prosimy o opinie na facebooku oraz na stronie w zakładce Zostaw Swoją Opinię.

5. Co z innymi zdjęciami? Czy mogę je dostać?

Czy mogę zamówić więcej zdjęć wykonanych podczas sesji? Tak! Jeśli będą Ci się podobać możesz je zakupić. Średnio podczas sesji fotograf wykonuje około 40-80 udanych zdjęć, a w przypadku edycji plenerowych liczba zdjęć jest nawet potrójnie wyższa! Zdjęcia otrzymujesz w postaci cyfrowej. Dodatkowo można zamówić odbitki w formacie 15×21 cm, które będą zapakowane w gustowne pudełko (kremowe, lub czarne).

6. Jak zamówić więcej zdjęć i wybrać je samodzielnie?

W tym przypadku najpierw zgłasza Pani chęć zapoznania się ze wszystkimi zdjęciami. Następnie jest Pani wysyłany link do strony Proofing na której ogląda Pani wszystkie najlepsze zdjęcia z sesji. Fotograf dołącza wizualizacje różnej obróbki i kadrowania zdjęcia. Jest ona opatrzona znakiem wodnym - proszę jej nie publikować. Każde zdjęcie  na unikatowy numer, który pozwala łatwo zidentyfikować zdjęcie. Podejmuje Pani decyzję, które ze zdjęć chciałaby Pani zamówić. Podaje Pani e-mailem listę numerów zdjęć, którymi jest Pani zainteresowana. Może też Pani wysłać dodatkowo sugerowany sposób obróbki (np. wszystkie zdjęcia czarno białe, w sepii, kreatywne, kolory naturalne, kadrowane do kwadratu etc.).

7. Czy muszę podpisywać umowę Zgoda na Publikację Wizerunku?

Jeśli sesja ma być bezpłatna to "tak". Przed zapisaniem się na sesję zapraszam do lektury umowy dostępnej pod tym linkiem: UMOWA Face The Dream - Sesje Fotograficzne. Warto zapoznać się z tym dokumentem wcześniej, gdyż każda z modelek/modeli współpracujących na zasadach TFP obowiązuje się podpisać taką umowę przed rozpoczęciem zdjęć. Umowa stwierdza, że zgadza się Pan/Pani na publikowania zdjęć w internecie przez osoby tworzące wydarzenie (jako element wzbogacający portfolio) oraz do celów promocyjnych (Internet i media drukowane). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią potrzebna będzie zgoda rodziców na udział w sesji.

8. Co zrobić jeśli nie godzę się warunki umowy Zgoda na Publikację Wizerunku?

Jeśli nie chce Pani by zdjęcia były upubliczniane w mediach (cyfrowych i drukowanych) wtedy wykonamy sesję jako usługę komercyjną  zgodnie ze standardowym cennikiem usług. Mini-sesja fotograficzna trwająca do 2h (w tym 10 wyretuszowanych zdjęć) kosztuje 300 zł, zaś do 1h- jedynie 200zł.

9. Czy można się umówić na sesję fotograficzną w innym stylu?

Tak. Ceny zaczynają się od 200-300 zł.  Możliwość organizacji zdjęć w studiu i w plenerze. Oferujemy sesje indywidualne w stylu:

 • glamour, sesja w studiu (z kilkoma zmianami ubrań, dodatków, makijażu i fryzury)
 • buduarową (koszt wynajęcia pokoju hotelowego po stronie klientki)
 • look book dla modelki
 • biznesowa (korporacyjna)
 • sesja narzeczeńska w plenerze
 • monidło, sesja narzeczeńska w studiu
 • rodzinna studio/plener
 • noworodkowa
 • stylizowana
 • inne

Podstawowy pełen pakiet obejmuje:

 • 1 lub 2 godzinną sesję zdjęciową
 • 10 zdjęć w wersji cyfrowej, wybranych przez Państwa w oparciu o miniaturki zdjęć, wszystkie 10 zdjęć jest z zaawansowanym retuszem.

Dodatkowo mogą Państwo zamówić:

 • wydrukowanie 10 wybranych zdjęć w formacie 15x21 cm (dostępne papiery: metalic, jedwabisty, matowy).
 • pudełko Basic (może ono zmieścić ponad 50 odbitek). Pudełko występuje w kolorach: czarne i kremowe. 
 • nagranie zdjęć na płytę DVD (powyżej 11 zdjęć).
 • Inne formy prezentacji: Pudełko Pro, Foto-Ramka, Foto-Album. Więcej informacji: http://metamorfozy.facethedream.com/produkty/
 1. Sesja trwa maksymalnie 2 godziny. Czas wykonywania makijażu nie jest wliczany. Każda kolejna rozpoczęta godzina 100 zł.
 2. Fotograf nie wysyła nie-obrobionych zdjęć. Dla osób zaciekawionych tym tematem polecam mój artykuł: http://metamorfozy.facethedream.com/news/obrobki-pokaz-krotki/ oraz http://metamorfozy.facethedream.com/news/obrobka/ 

10. Jaka jest misja Face The Dream?

Uwielbiam fotografować kobiety, które są zwyczajne-niezwyczajne. Uwielbiam sprawiać, że przez zdjęcia czują się piękne, zauważone, docenione. W efekcie zaczynają częściej się uśmiechać, być pewniejsze siebie — a pokonanie kompleksów to podstawa atrakcyjności. Każda z nas ma mniejsze czy większe problemy z samoakceptacją, często nie wierzymy w siebie, mamy niską samoocenę i dlatego żyjemy niejako „w cieniu". Chyba każda z nas zna ten nieprzyjemny krytykujący nas głos, który w naszej głowie mówi: "Nie jesteś wystarczająco dobra". Otóż jesteś! Sesje fotograficzne u mnie nie polegają na tworzeniu obcego, sztucznego wizerunku. To raczej odkrywanie tego piękna, które istnieje, ale jest ukryte. To jest to "coś" w poszukiwaniu czego należy wyruszyć w głąb siebie. To jest ten blask w oczach i radość, które odbijają piękno prawdziwe. Każdej z nas grozi samoodrzucenie, a przyczyn takiego stanu może być wiele: obrazy lansowane w dzisiejszych mass-mediach, nieśmiałość (tak boimy się porażki, że nie startujemy), problemy z przeszłości. Chciałabym by fotografie, które wykonam niejako Pani towarzyszyły. Chcę by stały się częścią Pani życia. Chciałabym abyś lubiła do nich wracać. Chciałabym by sprawiły, że łatwiej Ci będzie przyjmować komplementy. Może Ty tego jeszcze nie widzisz, ale ja pokażę Ci jak jesteś piękna.

Sesje fotograficzne są po to, aby ukazać Twoją urodę. Chcę byś zobaczyła siebie w nowej, zaskakującej odsłonie. Stworzymy takie zdjęcia, do których będziesz wracać. Chcę aby fotografia była dla Ciebie zwierciadłem, w którym się przejrzysz i odkryjesz wspaniałą kobietę jaką jesteś. Zobaczysz blask oczu i radość, w poszukiwaniu których warto wyruszyć na pełną przygód wyprawę. Mam nadzieję, że otworzą drzwi do przemiany wewnętrznej. Czy domyślasz się już jak jesteś piękna?

Twoje myślenie o sobie wywrócimy do góry nogami, albo chociaż zakwestionujemy kilka dogmatów z którymi żyjesz na co dzień („jestem brzydka”, „nie nadaję się do…”). Mam nadzieję, że po tym wydarzeniu zaczniesz inaczej myśleć o sobie a Twoje życie zacznie nabierać nowego charakteru: zaczniesz częściej ubierać się w sukienki, uśmiechać się do nieznajomych, zagadniesz tego faceta, który tak bardzo Ci się podoba, albo pokażesz swojemu mężowi jaki skarb ma w domu. Spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić Ci trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał. Zapraszam! Agnieszka Kliczka z zespołem.

11. Co oznacza nazwa firmy Face the Dream?

Face the Dream /feɪs ðiː driːm/ to gra słów.

Czasownik to face sth znaczy

     • to accept that something unpleasant is true and start to deal with the situation
     • to not want to do or deal with something unpleasant
     • to deal with someone when the situation between you is difficult

rzeczownik dream, każdy zna, ale przypomnimy:

     • SLEEP: a series of events and images that happen in your mind while you are sleeping
     • HOPE: something that you want to happen although it is not very likely

To zestawienie słów oznacza, sens bliższy wyrażeniu "dare to dream" - zmierz się z marzeniem, odważ się mieć śmiałe plany.

12. Wysłałam formularz zgłoszeniowy.... kiedy jest szansa na odzew?

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami. Odpowiemy w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Projekt jest przewidziany do końca 2020 roku.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *