logo

Sesja biznesowa – zwiększ szanse na sukces

FAQ

Portret biznesowy do cv, linkedin i na portale społecznościowe.

Szczegóły:

- Miejsce: Piaseczno pod Warszawą (studio jest 600 m tj. 8 min drogi pieszo od PKP Piaseczno)
- Data i godzina zdjęć: do ustalenia
- Czas trwania sesji: około 1 - 2h
- Zakres zdjęć: zbliżenie, półzbliżenie, plan średni, plan amerykański
- Cena:

 • 200 zł (sesja do 1h), lub 300 zł (sesja do 2h). Otrzymujesz 10 najlepszych zdjęć, które samodzielnie wybierasz z grupy około 40-80 ujęć.

Ile zdjęć otrzymuję? 10 wyretuszowanych zdjęć w pełnej rozdzielczości, które samodzielnie wybierasz z grupy około 40-80 zdjęć

Zgłoszenia: http://www.facethedream.com/kontakt/zgloszenie/

Ile to kosztuje? Koszt sesji to 200-300zł.

Portfolio: http://www.facethedream.com/project/sesja-biznesowa/

Czy muszę godzić się na publikację moich zdjęć? Nie, ale jeśli wyrażą Państwo Zgodę na publikację zdjęć efekty sesji będą publikowanie na stronie na Facebooku a także Instagramie i maxmodels.

Czas trwania sesji: od 1-2 h. Będą odbywać się w studiu, lub w plenerze.

Rezerwuj sesję biznesową klikając w ten link
Zobacz moje portfolio na Maxmodels
Zapraszam na mojego Facebooka oraz Instagrama

Agnieszka Kliczka

Fotograf

Agnieszka Kliczka

Organizator

Często zadawane pytania:

1. Jaka jest cena sesji?

Koszt sesji komercyjnej (trwającej do 2h) to 200-300zł - otrzymujesz 10 wyretuszowanych zdjęć, które wybierasz samodzielnie z grupy około 40-50 ujęć.

2. W co się ubrać na sesję?

Idealnie jeśli zabierze Pani ze sobą 4-5 propozycje ubrań.  Jeśli ma Pani dodatkowe akcesoria proszę koniecznie wziąć je ze sobą.  Koniecznie proszę wziąć:

 • bieliznę białą i czarną
 • idealnie wyprasowaną białą koszulę
 • minimum 2 żakiety
 • drobne akcesoria: długopis, folder
 • lekką biżuterię
 • proszę wziąć podkład/fluid, puder sypki, oliwkę do ciała, szminkę oraz akcesoria do upinania włosów

3. O czym pamiętać w dniu sesji?

1. Proszę aby w dniu sesji przyjść 5 minut przed czasem.
2. Proszę mieć ze sobą dowód osobisty.
3. Proszę pomalować paznokcie i zadbać o świeże, umyte i ułożone włosy.
4. Proszę przyjść w pełnym makijażu, mocniejszym niż zazwyczaj. 

4. Jak przebiega sesja (przewodnik krok po kroku)

Zapewne po raz pierwszy bierze Pani udział w takim wydarzeniu. Ten poradnik pozwoli oswoić się i przygotować na to co się wydarzy. Każda z Pań, która przyjdzie na sesję zostanie skierowana do punktu rejestracyjnego, gdzie podpisujemy umową Zgoda na Publikacje Wizerunku. Proszę pamiętać by zabrać ze sobą dowód osobisty. Następnie odbędzie się właściwa sesja fotograficzna- obiecuję, że będzie bardzo zabawnie. Następuje czas oczekiwania na zdjęcia. Na czas realizacji składa się: proces selekcji najlepszego zdjęcia (fotograf przegląda około 200 ujęć by wybrać to najlepsze), obróbka graficzna tj. korekta kolorystyczna, kadrowanie, zaawansowane korekty lokalne, retusz, opracowanie formy prezentacji zdjęcia (fotograf stara się o nowatorskie i artystyczne podanie zdjęcia), publikacja w internecie. Na koniec wysłana zostanie prośba o referencje. Podobało się? Prosimy o opinie na facebooku oraz na stronie w zakładce Zostaw Swoją Opinię.

5. Co z innymi zdjęciami? Czy mogę je dostać?

Czy mogę zamówić więcej zdjęć wykonanych podczas sesji? Tak! Średnio podczas sesji fotograf wykonuje około 100 udanych zdjęć. Wybierzesz je samodzielnie. Zdjęcia otrzymuje Pani/Pan w postaci cyfrowej.

6. Jak zamówić więcej zdjęć i wybrać je samodzielnie?

W tym przypadku najpierw zgłasza Pani chęć zapoznania się ze wszystkimi zdjęciami. Następnie jest Pani wysyłany link do strony Proofing na której ogląda Pani wszystkie najlepsze zdjęcia z sesji. Fotograf dołącza wizualizacje różnej obróbki i kadrowania zdjęcia. Jest ona opatrzona znakiem wodnym - proszę jej nie publikować. Każde zdjęcie  na unikatowy numer, który pozwala łatwo zidentyfikować zdjęcie. Podejmuje Pani decyzję, które ze zdjęć chciałaby Pani zamówić. Podaje Pani e-mailem listę numerów zdjęć, którymi jest Pani zainteresowana. Może też Pani wysłać dodatkowo sugerowany sposób obróbki (np. wszystkie zdjęcia czarno białe, w sepii, kreatywne, kolory naturalne, kadrowane do kwadratu etc.).

7. Czy muszę podpisywać umowę Zgoda na Publikację Wizerunku?

Jeśli sesja ma być bezpłatna to "tak". Przed zapisaniem się na sesję zapraszam do lektury umowy dostępnej pod tym linkiem: UMOWA Face The Dream - Sesje Fotograficzne. Warto zapoznać się z tym dokumentem wcześniej, gdyż każda z modelek/modeli współpracujących na zasadach TFP obowiązuje się podpisać taką umowę przed rozpoczęciem zdjęć. Umowa stwierdza, że zgadza się Pan/Pani na publikowania zdjęć w internecie przez osoby tworzące wydarzenie (jako element wzbogacający portfolio) oraz do celów promocyjnych (Internet i media drukowane). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią potrzebna będzie zgoda rodziców na udział w sesji.

8. Co zrobić jeśli nie godzę się warunki umowy Zgoda na Publikację Wizerunku?

Sesja TFP ma charakter promocyjny: zdjęcia, które wykonujemy służą do rozbudowy swojego portfolio, do celów promocji własnej twórczości oraz celów reklamowych. Jeśli nie chce Pani by zdjęcia były upubliczniane w mediach (cyfrowych i drukowanych) wtedy wykonamy sesję jako usługę komercyjną  zgodnie ze standardowym cennikiem usług. Mini-sesja fotograficzna trwająca do 2h (w tym 10 wyretuszowanych zdjęć) kosztuje 200-300 zł.

9. Czy można się umówić na sesję fotograficzną w innym stylu?

Tak. Ceny zaczynają się od 200-300 zł.  Możliwość organizacji zdjęć w studiu i w plenerze. Oferujemy sesje indywidualne w stylu:

 • glamour, sesja w studiu (z kilkoma zmianami ubrań, dodatków, makijażu i fryzury)
 • buduarową (koszt wynajęcia pokoju hotelowego po stronie klientki)
 • look book dla modelki
 • biznesowa (korporacyjna)
 • sesja narzeczeńska w plenerze
 • monidło, sesja narzeczeńska w studiu
 • rodzinna studio/plener
 • noworodkowa
 • stylizowana
 • inne

Podstawowy pełen pakiet Sesja-mini obejmuje:

 • 2 godzinną sesję zdjęciową
 • 10 zdjęć w wersji cyfrowej, wybranych przez Państwa w oparciu o miniaturki zdjęć, wszystkie 10 zdjęć jest z zaawansowanym retuszem.

Dodatkowo mogą Państwo zamówić:

 • wydrukowanie 10 wybranych zdjęć w formacie 15x21 cm (dostępne papiery: metalic, jedwabisty, matowy).
 • pudełko Basic (może ono zmieścić ponad 50 odbitek). Pudełko występuje w kolorach: czarne i kremowe. 
 • nagranie zdjęć na płytę DVD (powyżej 11 zdjęć).
 • Inne formy prezentacji: Pudełko Pro, Foto-Ramka, Foto-Album. Więcej informacji: http://metamorfozy.facethedream.com/produkty/
 1. Każdy klient podpisuje umowę na wykonanie usługi foto. Umowa jest każdorazowo sporządzana w oparciu o wzór  umowy dostępnej pod tym linkiem: UMOWA Sesje Fotograficzne. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią potrzebna będzie zgoda rodziców na udział w sesji.
 2. Sesja trwa maksymalnie 2 godziny. Czas wykonywania makijażu nie jest wliczany. Każda kolejna rozpoczęta godzina 100 zł.
 3. Wizażystka/fryzjerka jest obecna na sesji i pomaga w stylizacji, oraz asystentuje fotografowi.
 4. Fotograf nie wysyła nie-obrobionych zdjęć. Dla osób zaciekawionych tym tematem polecam mój artykuł: http://metamorfozy.facethedream.com/news/obrobki-pokaz-krotki/ oraz http://metamorfozy.facethedream.com/news/obrobka/ 

10. Jaka jest misja Face The Dream?

Uwielbiam fotografować kobiety, które są zwyczajne-niezwyczajne. Uwielbiam sprawiać, że przez zdjęcia czują się piękne, zauważone, docenione. W efekcie zaczynają częściej się uśmiechać, być pewniejsze siebie — a pokonanie kompleksów to podstawa atrakcyjności. Każda z nas ma mniejsze czy większe problemy z samoakceptacją, często nie wierzymy w siebie, mamy niską samoocenę i dlatego żyjemy niejako „w cieniu". Chyba każda z nas zna ten nieprzyjemny krytykujący nas głos, który w naszej głowie mówi: "Nie jesteś wystarczająco dobra". Otóż jesteś! Sesje fotograficzne u mnie nie polegają na tworzeniu obcego, sztucznego wizerunku. To raczej odkrywanie tego piękna, które istnieje, ale jest ukryte. To jest to "coś" w poszukiwaniu czego należy wyruszyć w głąb siebie. To jest ten blask w oczach i radość, które odbijają piękno prawdziwe. Każdej z nas grozi samoodrzucenie, a przyczyn takiego stanu może być wiele: obrazy lansowane w dzisiejszych mass-mediach, nieśmiałość (tak boimy się porażki, że nie startujemy), problemy z przeszłości. Chciałabym by fotografie, które wykonam niejako Pani towarzyszyły. Chcę by stały się częścią Pani życia. Chciałabym abyś lubiła do nich wracać. Chciałabym by sprawiły, że łatwiej Ci będzie przyjmować komplementy. Może Ty tego jeszcze nie widzisz, ale ja pokażę Ci jak jesteś piękna.

Sesje fotograficzne są po to, aby ukazać Twoją urodę. Chcę byś zobaczyła siebie w nowej, zaskakującej odsłonie. Stworzymy takie zdjęcia, do których będziesz wracać. Chcę aby fotografia była dla Ciebie zwierciadłem, w którym się przejrzysz i odkryjesz wspaniałą kobietę jaką jesteś. Zobaczysz blask oczu i radość, w poszukiwaniu których warto wyruszyć na pełną przygód wyprawę. Mam nadzieję, że otworzą drzwi do przemiany wewnętrznej. Czy domyślasz się już jak jesteś piękna?

Twoje myślenie o sobie wywrócimy do góry nogami, albo chociaż zakwestionujemy kilka dogmatów z którymi żyjesz na co dzień („jestem brzydka”, „nie nadaję się do…”). Mam nadzieję, że po tym wydarzeniu zaczniesz inaczej myśleć o sobie a Twoje życie zacznie nabierać nowego charakteru: zaczniesz częściej ubierać się w sukienki, uśmiechać się do nieznajomych, zagadniesz tego faceta, który tak bardzo Ci się podoba, albo pokażesz swojemu mężowi jaki skarb ma w domu. Spowodujemy nie tylko zmianę zewnętrzną, ale też będziemy przyczynkiem do zmian wewnętrznych. Oferujemy możliwość rozpoczęcia przemiany długoterminowej, dotykającej nie tylko tego jak wyglądamy, ale też i ducha/psychiki. A to wszystko po to aby zapewnić Ci trwałe doświadczenie tego, że wszystkie jesteśmy piękne i mamy ukryty w sobie ogromny potencjał. Zapraszam! Agnieszka Kliczka z zespołem.

11. Co oznacza nazwa firmy Face the Dream?

Face the Dream /feɪs ðiː driːm/ to gra słów.

Czasownik to face sth znaczy

     • to accept that something unpleasant is true and start to deal with the situation
     • to not want to do or deal with something unpleasant
     • to deal with someone when the situation between you is difficult

rzeczownik dream, każdy zna, ale przypomnimy:

     • SLEEP: a series of events and images that happen in your mind while you are sleeping
     • HOPE: something that you want to happen although it is not very likely

To zestawienie słów oznacza, sens bliższy wyrażeniu "dare to dream" - zmierz się z marzeniem, odważ się mieć śmiałe plany.

12. Wysłałam formularz zgłoszeniowy.... kiedy jest szansa na odzew?

Odpowiemy w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *