logo

Slub

Promocja na "Nasz Ślub"

Oferujemy specjalną 10% zniżkę na usługi.

Jeszcze można zabookować wolne terminy! Zapraszamy!

Bezpłatne konsultacje

Wkładam w sesje fotograficzne nie tylko całe swoje serce i kreatywność, ale też i wiedzę oraz nabyte umiejętności. Moim celem jest tworzenie zdjęć na wysokim poziomie artystycznym, dlatego pomysł na sesje wypracowuję z Wami na konsultacjach tak by był niebanalny i dostosowany do Waszych potrzeb.

Fotografia

Podczas wieczorów panieńskich, kawalerskich, przygotowania sali, wizyty u kosmetyczki itd

Dojazd

Dojazd do 30 km gratis, w przypadku konieczności dojazdu ponad tę odległość: zwrot za benzynę

Dodatki

Możliwość wykonania dodatkowych sesji: kreatywnie stylizowana sesja narzeczeńska (plenerowa lub studyjna), sesja buduarowa (z wizażystką, fryzjerką), stylizowana sesja fotograficzna podczas wieczoru panieńskiego, lub kawalerskiego

Mogę zostać dłużej...

Każda dodatkowa godzina uczestnictwa fotografa na wydarzeniu jest płatna 100 zł.

W każdym pakiecie

otrzymujecie płytę DVD ze wszystkimi obrobionymi zdjęciami (80-90% materiału) poddanymi obróbce optymalnej (podstawowa korekcja nie naruszająca prawdy danej chwili).

Album

Projekt albumu przygotowanego samodzielnie przez fotografa, bez względu na rozmiar i ilość stron jest dodatkowo płatny 400 zł. Chętnie przyjmuję Wasze sugestie - chcę by album oddawał ducha Waszej rodziny. Koszt wydruku młodzi opłacają sami (w zależności od rodzaju formy prezentacji jest to koszt od 100 do 900 zł).

Edycja

Każde zdjęcie jest poddawane obróbce graficznej: do wyboru dwa rodzaje obróbki: obróbka optymalna (korekcja kolorów, kontrastu, kadru, podstawowy retusz, korekcja ekspozycji) i obróbka zaawansowana (z retuszem zaawansowanym polegającym na usuwaniu obiektów/postaci/elementów twarzy, wystroju).

Proofing

dostęp do galerii w Internecie (max. do 50 najlepszych zdjęć) – można podać link znajomym

Pakiety ślubne