logo

6: Agit

Kliknij tu aby zobaczyc szczególowy Program oraz jak sie zapisac na Metamorfozy Face the Dream.

Szóste Lubelskie Metamorfozy Fotograficzne

Poznaj Siłę Kobiet!

Przyjdź i zobacz jak kobiety potrafią się zorganizować.

17 sierpnia 2014 (niedziela) od godziny 11:00 do 19:00 w hotelu Agit (Best Western Hotel Agit) Wojciechowska 29, 20-704 Lublin

Imprezy towarzyszace

10:00 - 16:00 Jak się wyrażać poprzez ubiór a co wyrzucić z szafy już dziś – Ewelina Wadowska

W ciągu 15 minut będą miały Panie okazje zapytać specjalistki od kreowania wizerunku jak poprawić swój wizerunek, dostosować go do wykonywanego zawodu oraz stylu życia. Na pewno są nurtujące Panie pytania, na które będą miały Panie szanse uzyskać odpowiedź. Proszę przygotować sobie pytania z zakresu: wizażu, stylizacji, kolorystyki ubrania i koloru włosów, dopasowania ubioru do sylwetki. Na każde z nurtujących Panie pytań dostaną rzetelną, pełną odpowiedź. Na każdą z Pań specjalistka Ewelina Wadowska ma zarezerwowany czas 15 minut. Pamiętaj, czasem wystarczy kilka wskazówek, aby polepszyć swoje samopoczucie. www.wadowska.com.

10:00- 16:00 Podczas wykonywania makijażu do zdjęć: Porady Wizażystki i Fryzjera

W trakcie wykonywania makijażu i fryzury do Metamorfozy Fotograficznej, wizażystka oraz fryzjer udzielą indywidualnej porady z zakresu wizażu i pielęgnacji włosów. Każda z pań dowie się m.in. jak wykonać prosty makijaż w zgodzie typem urody, jakie kolory podkreślą oko, jak nakładać róż, jak dobrać podkład do swojej karnacji. Wizażystki również chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania Pań. Fryzjerzy doradzą właściwy kolor oraz rodzaj ścięcia.

PROJEKTANTKA MODY: Sukienka dla mnie – Marzena Efir ze współpracownikami z Pracowni Krawieckiej. Porady indywidualne i grupowe. Pani Marzena pomoże doradzić jak zatuszować niedoskonałości figury poprzez dobór właściwego kroju ubrania (11-17:30, co 15 minut)

STYLISTKA: Kufer pełen kolorów – Anna Palusińska. Na naszym spotkaniu pomogę każdej z Was dobrać ubrania w odpowiednich barwach. Będę doradzać i opowiadać o kolorach i fasonach ubrań oraz w jaki sposób dobierać dodatki. Zajrzycie do ” kufra pełnego kolorów” i na pewno znajdziecie coś dla siebie. W środku będą barwne ubrania, które posłużą jako pomoc w przekazywanych przeze mnie radach. Chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące wizerunku. (11-17:30, co 30 minut)

BIŻUTERIA: Zalśnij wewnętrznym blaskiem, czyli jak podkreślić atuty naszej urody poprzez właściwy dobór biżuterii – Anna Dziurawiec. Panie podczas mini wykładu dowiedzą się jakie są podstawowe kształty twarzy, jakie zasady obowiązują w doborze biżuterii do okoliczności, fryzury, typu kolorystycznego, kształtu dekoltu. (11-17:30, co 10 minut)

BRAFITTING: Stanik idealnie dopasowany – Renata Skoczylas konsultacje indywidualne dotyczące odpowiedniego dobrania biustonosza. (11-17:30, co 15-20 minut)

DIETETYCY: Analiza składu ciała (określenie %, kg tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody w organizmie) – Agnieszka Kosk (mgr inż. technologii żywności i żywienia człowiek) i Edyta Szymaniak (dietetyk medyczny) Poradnia dietetyczna www.dieta-vitalia.pl (11:00-18:00, co 15 minut)

COACHING: Ty i Twoje dziecko- Natalia Kajka – Poradnictwo Psychologiczne z zakresu pracy nad sobą, czy też pracy z Twoim dzieckiem. Masz szansę zapoznać się z Metodami szybkiej i efektywnej nauki, które nauczą Twoje dziecko jak się uczyć, organizować sobie czas i materiał szkolny, rozwijać spostrzegawczość i twórcze myślenie. Chyba, że wolisz skorzystać z sesji indywidualnych i porozmawiać o sobie, zastanowić się jak znaleźć w sobie wewnętrzną siłę do zmiany… (11:00-18:00, co 45 minut)

Zespół

Agnieszka Kliczka

Fotograf

Agnieszka Kliczka

Organizator

Joanna Grzywacz

Kosmetyki

Joanna Grzywacz

FM Group Polska

Agata Dymel-Mikiciuk

Makijażystka

Agata Dymel-Mikiciuk

Współpracownik

Anna Dziurawiec

Biżuteriia

Anna Dziurawiec

Projektant

Anna Króżel

Makijażystka

Anna Króżel

Współpracownik

Ilona Szalak

Makijażystka

Ilona Szalak

Współpracownik

0

Metamorfoz w tej edycji

0

Makijażystek

0

Fryzjerów

0

Pokazy Mody

Event Details

  • From: 15/05/2021
  • To: 15/05/2021
  • Starting at: 00:00
  • Finishing at: 00:00